Hyvä shampoo ja hoitoaine,pitkille,paksuille ja kuiville hiuksille?
kuivat hiukset
apuvaa
3354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Osta oysten vitamin shampoo, hoitoaine ja hoitosuihke! TOIMII!
Minulla on paksut, vähän luonnokiharaiset ja kuivat. Tosi kiva shampoo hoito on Goldwellin Kerasilk sarja. Se on kuin ravintoa kosteusköyhälle kuontalolleni.
Välillä käytän kosteuttavaa Sebastianin Xtah Raw Sex superihanaa shampoota ja hoitoa! Mikä Fantastinen tuoksu, olen suihkussa ihan hurmiossa kun käytän noita Seban tuotteita!
ihan vain vinkkinä että kannattaa hieroa vähän määrä shampoota VAIN PÄÄNAHKAAN, ei ollenkaan pituuksiin. shampoo kyllä huuhtoutuu hiusten läpi ja puhdistaa ne. itsellä ainakin kuivuus lähti näin :). olen ihastunut niihin lorealin kampaamosarjan tuotteisiin (itse käytän sitä lilaa sarjaa), ovat todella hyviä. hoitoainetta voi laittaa runsaasti pyyhekuiviin hiuksiin ja antaa kunnolla imeytyä. hiuksiinjätettävät hoitoaineet ovat myös todella hyviä!