Että et tykkää naisesta mutta haluat silti seksiä sen kanssa?
Voiko käydä niin
Anonyymi
15<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
En todellakaan halua edes ajatella mitään sellaista sinun kanssasi kun olen ollut niin vieras sinulle niin mä en halua nussii sun kanssa
Haluutpas ja paljon ja monta kertaa
Eikä missään tapauksessa voi mitään tapahtua mitään kuvitelmiakaaan nyt, mutta.
Luuletko että kaloilla on hampaat?
Luuletko, että kaloilla ei ole hampaita?!
Entä onko Tex Willerillä revolveri?
Kai voi panna vaikka ei tykkä. Jos nainen on kaunis niin panen kyllä vaikka en tykkää.
Miten "et tykkää" kauniista naisesta? Ainahan tällä palstalla on annettu ymmärtää, että kauneus on naisen tärkein ominaisuus ja se antaa ties miten paskan luonteenkin anteeksi. Joten miten on mahdollista, että on olemassa kauniita naisia joista kuitenkaan "et tykkää"?
Kirjautumaton palstalutka
🤤🤤🤤
Sanovat sitä avioliitoksi.
Höpö höpö. Miehestä voi tykätä mutta ei silti halua sen kanssa seksiä. Ei koskaan.
Hmm, ei. En halua seksiä ihmisten kanssa joista en tykkää tai joita en yhtään tunne. He ovat täysin neutraaleja mulle.
Visuaalisuus voi viehättää ja stimuloida pään laukalle, mutta konkreettisesti en kajoa. Epämukavaa ihmistä en pidä edes viehättävänä.
Kaikkea voi tapahtua, elämä on kuolemista.
Mies haluaa aina ensimmäisenä seksin, sen jälkeen vasta voit seurustella?
Kaikki miehet näin toimii.
Eiköhän tuo ole ihan yleistä, niin naisten kuin miestenkin puolelta.
Kyllä uskallan tunnustaa että tätä tuli harrastettua nuorena ja se ei ollut mitenkään kummallista.
Ei sitä yhden illan suhteista mitenkään erityisemmin tykännyt eikä sitä edes ajatellut. Kun mielessä ei ollutkaan kuin se yksi kerta, ei siinä tunteita mietitty. Riitti kun ulkoinen olemus miellytti, mies ei ollut liian kännissä eikä sikamainen.
Naiset eivät tätä tunnusta, pelätään leimaamista. Miehille se on rehvastelun aihe ja miehisyyden mitta. Siksi se onkin niin kamalan vaikea ja paikka jos ja kun naista ei saa, romahtaa se miehisyys samalla. Nainen ajattelee toisella tavalla ja tietää että kun yksi bussi jättää toinen tulee.