Suositelkaa Ylitornion keskustan läheltä (n. 10 km:n sektorilla) nykyaikaista ja siistiä mökkimajoitus paikkaa. Sellaista missä on juokseva vesi, sähköt ja lämmin (talvella) ja koirat sallittu.
Suositelkaa mökkiä/majoitusta
9
1425
Vastaukset
- Anonyymi
teltta joen ranthaan kamina siihen roikalla tolpasta virta.
- Anonyymi
Mistä näitä toljakkeita riittää Ylitorniolle.(Käytöstavat)
- Anonyymi
Entinen westribe mikä olikaan nykyinen nimi? Aavasaksalla sijaitsee
- Anonyymi
Thanks. 👍
- Anonyymi
Koirat kuuluu ulos ja nastakengät...tulethhan tuoksutta ja maskipakko ja rokotettu olet...ei ole mökkiä sulle aja ohi mieluiten,kiitos
- Anonyymi
Siitä voit olla varma, että koronaa en tuo mukanani, hygieniat ja siistit on kunnossa, koirillakin. Ne on koulutettu.
- Anonyymi
Aavasaksalla on hyviä mökkejä ja sit Torniojoen varrella Niuron mökit jotka ihan ok.
- Anonyymi
Villa kunkku
- Anonyymi
Ei kannata menet vaan suoraan sinne levi ylläs sielä on jotaki nähtävääki
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171660"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654