Mikedimayn

Oletteko kuulleet hänestä? Nuori villi tubettaja rovaniemestä kotoisin https://www.youtube.com/channel/UCnRum-_xHpBf03UPyeDOKbw
407313
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 40

Vanhimmat

Huumekauppa juoksee edelleen Lapissa. Miksi? Hanhivaaran katoamiseen liittyy korruptio-poliisit jotka auttaa rikollisia. Nuuskan saisi laillistaa.

1Äänestä
  • Lapin poliisi mukana huume bisneksissä? Miten on rovaniemellä tämä?

    Äänestä

Kaikki 800 huume vempuloita pohja sakkia hupparit päässä jonossa hakemassa . piikkejä yms..
jatkettua huumetta yms .. luuviulut tuulessa heiluu

turha sitä huppua pidät poliisi tunnisti heti.

1Äänestä

Tuu vaan laitokselle vasikoimaan.

Äänestä
  • Nettivinkki – Nettivinkin kautta voit jättää poliisille tiedon internetissä havaitsemastasi epäilyttävästä aineistosta tai sisällöstä.

    Äänestä

pitta laita hetti usi viesti

Äänestä

Hyvä että jatkaa Reindeer Spotting menoa ja mainostaa kotiaan :D Kertoo paljon nuorisosta jotka elää vuosia huumeissa yhteiskunta ei tee mitään

Äänestä
  • Ai sekö on yhteiskunnan vika ko on huume nistiksi alkanut . Oma valinta.

    Äänestä

  • Asuuko isäkin siellä ja minkä moinen mahtaa olla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ai sekö on yhteiskunnan vika ko on huume nistiksi alkanut . Oma valinta.

    On se, jos eivät laita pakkohoitoon tms. Laittavat vaan sudentielle jne asumaan, muka pois silmistä.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Asuuko isäkin siellä ja minkä moinen mahtaa olla.

    Ei asu. Isänsä on kunnon kansalainen, säälivät varmasti poikaansa joka elää menneisyydessä ja myy huumeita jopa alaikäisille.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei asu. Isänsä on kunnon kansalainen, säälivät varmasti poikaansa joka elää menneisyydessä ja myy huumeita jopa alaikäisille.

    Nyt on kyllä sellasta vittu paskaa että en kyllä alaikäsille myy enkä ole koskaan myynyt! kukas vittu se sinä oikein olet kun näytät tietävän asioista näin paljon ?

    Äänestä

onko tämä se korkalovaaran el gringo.

Äänestä
  • Kyllä paitsi piileksii isompien nimien takana. Leppoisa kaveri ei uskoisi narkomaaniksi.

    Äänestä

Miksi 30v näyttää ja esittää 15 vuotiasta? Miksi hän hengaa roskasakin kanssa? Miksi valehtelee kaikesta?

Äänestä
  • jaa se on 30v, luulin kakskymppiseksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    jaa se on 30v, luulin kakskymppiseksi.

    Kyllä. Nuorena narkkaaminen sekoitti hormoonit JNE, tuli estrogeeniä!

    Äänestä

löysikö asuntoa,korkalovaarasta.

Äänestä

joko löysi asunnon.

Äänestä
  • ruumispussi

    Äänestä

Mikedi-Mikko on rovaniemen nuorison valistaja, lopettakaa huume pelleily.

1Äänestä
  • aikamme legenda, mikedimay

    Äänestä

Ei toi ole pelleily toi lopettakaa huumeita, teillä on selvästi tiedossa että Rovaniemellä asuu jokunen tuhat pikkusen vihainen vanhempi, olen myös niitä. Luuletteko että se on jotenkin hienoa lapsille tää ilma piiri ja katu kuva hää. Täällä ehtii kuulkaas vielä moni kuola, ja en kyllä yhtään kannusta sitä, laskin tässä joku aikaa sitten että siinä ko noi "sotilaat" paskaksi paikkat laittaa, niitten hengen arvo on pörsillä hurja 30€. En nyt tiedä ootteko nyt niitä mutta teikänä ajattelin uusiksi tätä kaupungin menoa, ja sekin vielä että toi urbaani paska mitä suustanne tulee on merkki siitä että olette kasvamassa irti yhteiskunnasta, hieno, eikä sekään mene yhteiskunnan piikkiin jos konstaapeli jalkaanne ampuu koska ei ymmärtänyt puhetta. Onnea matkaan.

1Äänestä
  • Hauska poika tämä mikedimikko. Edustaa kaupungin nuorisoa ja rahaa tulee donate:illa

    Äänestä



  • Kuulostipa ihan pizzeriayrittäjältä.

    1Äänestä

Niilo22 ja Pasi Viheraho pitää houkutella Rovaniemelle asumaan.

1Äänestä

tavivaarassa paikat valmiina

Äänestä

Vaikuta reipas noori mies tama Mike.

1Äänestä
  • kuollut r.i.p

    Äänestä

Ou jee luuseri.

Äänestä

kick.com/mikedimane

Äänestä

hahhahah nuori villi jolla pieni killi homox oy nisti pane mu peppuu.com

Äänestä

Pohjosessa on tiktokkaajiii , miksi ne päivällä tekkee niitä livejä ihimettelen. Jalapsi ei ossaa ommaan huoneeseen ja äiti huutaa voi hyvvee päivää.

Äänestä

kick.com/kalervomane

Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oletteko kuulleet hänestä? Nuori villi tubettaja rovaniemestä kotoisin https://www.youtube.com/channel/UCnRum-_xHpBf03UPyeDOKbw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu