Oletteko kuulleet hänestä? Nuori villi tubettaja rovaniemestä kotoisin https://www.youtube.com/channel/UCnRum-_xHpBf03UPyeDOKbw
Mikedimayn
43
6621
Vastaukset
Huumekauppa juoksee edelleen Lapissa. Miksi? Hanhivaaran katoamiseen liittyy korruptio-poliisit jotka auttaa rikollisia. Nuuskan saisi laillistaa.
- Anonyymi
Lapin poliisi mukana huume bisneksissä? Miten on rovaniemellä tämä?
- Anonyymi
Kaikki 800 huume vempuloita pohja sakkia hupparit päässä jonossa hakemassa . piikkejä yms..
jatkettua huumetta yms .. luuviulut tuulessa heiluu
turha sitä huppua pidät poliisi tunnisti heti. - Anonyymi
Tuu vaan laitokselle vasikoimaan.
- Anonyymi
Nettivinkki – Nettivinkin kautta voit jättää poliisille tiedon internetissä havaitsemastasi epäilyttävästä aineistosta tai sisällöstä.
- Anonyymi
pitta laita hetti usi viesti
- Anonyymi
Hyvä että jatkaa Reindeer Spotting menoa ja mainostaa kotiaan :D Kertoo paljon nuorisosta jotka elää vuosia huumeissa yhteiskunta ei tee mitään
- Anonyymi
Ai sekö on yhteiskunnan vika ko on huume nistiksi alkanut . Oma valinta.
- Anonyymi
Asuuko isäkin siellä ja minkä moinen mahtaa olla.
Anonyymi kirjoitti:
Ai sekö on yhteiskunnan vika ko on huume nistiksi alkanut . Oma valinta.
On se, jos eivät laita pakkohoitoon tms. Laittavat vaan sudentielle jne asumaan, muka pois silmistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Asuuko isäkin siellä ja minkä moinen mahtaa olla.
Ei asu. Isänsä on kunnon kansalainen, säälivät varmasti poikaansa joka elää menneisyydessä ja myy huumeita jopa alaikäisille.
- Anonyymi
onko tämä se korkalovaaran el gringo.
- Anonyymi
Kyllä paitsi piileksii isompien nimien takana. Leppoisa kaveri ei uskoisi narkomaaniksi.
- Anonyymi
Miksi 30v näyttää ja esittää 15 vuotiasta? Miksi hän hengaa roskasakin kanssa? Miksi valehtelee kaikesta?
- Anonyymi
jaa se on 30v, luulin kakskymppiseksi.
Anonyymi kirjoitti:
jaa se on 30v, luulin kakskymppiseksi.
Kyllä. Nuorena narkkaaminen sekoitti hormoonit JNE, tuli estrogeeniä!
- Anonyymi
löysikö asuntoa,korkalovaarasta.
Mikä sulla on hätänä vanha pultsari alkoholisti? Miksette mene töihin tai häivy rovaniemestä? Kukaan jaksa kattoa teitä keskustassa rinteenkulman parkkipaikalla.
- Anonyymi
joko löysi asunnon.
- Anonyymi
ruumispussi
- Anonyymi
Mikedi-Mikko on rovaniemen nuorison valistaja, lopettakaa huume pelleily.
- Anonyymi
aikamme legenda, mikedimay
- Anonyymi
Ei toi ole pelleily toi lopettakaa huumeita, teillä on selvästi tiedossa että Rovaniemellä asuu jokunen tuhat pikkusen vihainen vanhempi, olen myös niitä. Luuletteko että se on jotenkin hienoa lapsille tää ilma piiri ja katu kuva hää. Täällä ehtii kuulkaas vielä moni kuola, ja en kyllä yhtään kannusta sitä, laskin tässä joku aikaa sitten että siinä ko noi "sotilaat" paskaksi paikkat laittaa, niitten hengen arvo on pörsillä hurja 30€. En nyt tiedä ootteko nyt niitä mutta teikänä ajattelin uusiksi tätä kaupungin menoa, ja sekin vielä että toi urbaani paska mitä suustanne tulee on merkki siitä että olette kasvamassa irti yhteiskunnasta, hieno, eikä sekään mene yhteiskunnan piikkiin jos konstaapeli jalkaanne ampuu koska ei ymmärtänyt puhetta. Onnea matkaan.
- Anonyymi
Hauska poika tämä mikedimikko. Edustaa kaupungin nuorisoa ja rahaa tulee donate:illa
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
HUHHUH jotku narkomaanit suuttui. Menkääpä hoitoon.- Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=pgwyPWygnGw maahanmuuttaja hyökkää Rovaniemellä
- Anonyymi
Kuulostipa ihan pizzeriayrittäjältä.
- Anonyymi
Niilo22 ja Pasi Viheraho pitää houkutella Rovaniemelle asumaan.
- Anonyymi
tavivaarassa paikat valmiina
- Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=QKNnIxF4f1g vanhukset avautuivat hänelle kaupungilla. Respect kontent kuningas
- Anonyymi
Vaikuta reipas noori mies tama Mike.
- Anonyymi
kuollut r.i.p
- Anonyymi
https://youtu.be/6jzxMxMrmJI 1:20 lähtien aikuiset juttelee hänelle järkeä
- Anonyymi
Ou jee luuseri.
- Anonyymi
kick.com/mikedimane
- Anonyymi
hahhahah nuori villi jolla pieni killi homox oy nisti pane mu peppuu.com
- Anonyymi
Pohjosessa on tiktokkaajiii , miksi ne päivällä tekkee niitä livejä ihimettelen. Jalapsi ei ossaa ommaan huoneeseen ja äiti huutaa voi hyvvee päivää.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094236
- 783476
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?803292Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?243199Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223142- 722896
"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452770Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim612721Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852539- 332384