halpa läski

https://www.halpahalli.fi/614703012.html

Saako 700e parempaa.deoret ja jumbot eli ne tärkeimmät...?
468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos budjetti millä olisi Fättia hankkimassa on tuossa 700€:n tietämillä, niin varmasti tuo kyseinen pyörä on hyvin varteenotettava vaihtoehto.
Tuosta pitää mennä jonkinkin verran yli 1000€:n että parempaa löytää.
Eli ihan asiallisen hyvät Deoren 10s. vaihteet, Tektron perustoimivat 275 sarjan jarrut sekä Schwalben Jumbo Jimit renkaina, mikä ettei. Ihan hyvää kamaa tuon hintaiseen Fatbikeen, paljon huonompiakin vaihtoehtoja myynnissä.

Äänestä

Siinä on hyvä pyörä tuohon rahaan 👌

Äänestä

Ztech

Äänestä

Onko kenelläkään tietoa mahtuuko/toimiiko tuossa rungossa leveämmät renkaat kuin tuo 4".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.halpahalli.fi/614703012.html

Saako 700e parempaa.deoret ja jumbot eli ne tärkeimmät...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu