Suomen maajoukkue pelaa tyhmästi

Lyönnit kannattaa tähdätä niin että ne koskettaa vastustajan torjujien sormia tai muuta kehonosaa ja menee rajojen yli.

Ei aina tarvitse yrittää lyödä palloa kenttään. Suomen joukkueen lyöntejä valitettavasti torjutaan verkolla eniten.

Kun yritetään aina lyödä kenttään.
21348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja liitto alkoi politikoimaan.

Äänestä

Suomen liitto jäi paikalle, kun Venäjän ja Valko-Venäjän kokousedustajat saapuivat paikalle. Suomen lentopalloliiton hallituksen puheenjohtaja Lauri Inna kertoo, että Venäjän ja Valko-Venäjän osallistuminen tuli hänelle ilmi vasta eilen käytäväkeskusteluissa paikan päällä.
Kuka tätä uskoo? Tässä taas nähdään suomettumista, kun ei uskalleta jäädä pois, KOSKA MUUTKAAN POHJOISMAAT eivät jääneet! Onko suomalaiset lentopallopäättäjät näin narustavedettäviä, ettei uskalleta tehdä OMIA PÄÄTÖKSIÄ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lyönnit kannattaa tähdätä niin että ne koskettaa vastustajan torjujien sormia tai muuta kehonosaa ja menee rajojen yli.

Ei aina tarvitse yrittää lyödä palloa kenttään. Suomen joukkueen lyöntejä valitettavasti torjutaan verkolla eniten.

Kun yritetään aina lyödä kenttään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu