Beautiq Academy Runeberginkatu 60

Anonyymi

VAROKAA
Rakkaat ihmiset älkää kukaan koskaan missään tapauksessa menkö tähän paikkaan tai siis lähinnä tarkoitan Tatjana Liskoa, ihminen on nimensä veroinen eli Lisko, tekee mitä haluaa eikä ota vastuuta teoistaan, laskuttaa asiakkaita hoitovirheistä eikä välitä vaikka elämäsi menisi pilalle hänen takia, silti sinä olet hänelle velkaa, eikä hän sinulle. Suosittelen lämpimästi menemään jonnekki missä asiakkaista pidetään huolta.

3

2094

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei, minä taas olen aina saanut ystävällistä ja tasokasta palvelua Tatjanalta. Ammattitaitoinen ja kuuntelee asiakasta. Olen käynyt useamman vuoden, enkä voisi olla tyytyväisempi.

    • Anonyymi

      Jestas sentäs! Tatianalta olen jo vuosia saanut erittäin hyvää hoitoa ja jos olen halunnut jotain korjattavan tai lisättävän niin aina tehnyt veloituksetta. Todella kuuntelee ja tekee hyvää jälkeä.

    • Anonyymi

      Ostin juuri offerillasta veitsettömän kasvohoidon. Uskaltaako sitä nyt mennä vai ei :-D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      2576
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      985
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      54
      822
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      46
      761
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      50
      744
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      664
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      605
    9. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      68
      596
    10. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      594
    Aihe