Valkoisessa Lännessä valkoisilla on tapana kulkea yksin kaupungilla ja asioilla.
He ovat yksinäisiä, itsenäisiä, oma-aloitteisia.
Valkoisessa Lännessä yksin kulkee myös musta nainen Afrikasta.
Nainen on maahanmuuttaja.
Naisella on paljon kavereita ja hän on sosiaalinen, mutta syy miksi nainen kulkee yksin on.....
On perjantai ilta tai lauantai ilta.
Päivä voi olla myös keskellä työviikkoa joskus illalla.
Nainen yksin käy baarissa, diskossa, ravintolassa ja baarissa.
Nainen menee kaupungin keskustaan ja on sekunneista kiinni
kuinka nopeasti nainen ei ole enää yksinäinen.
Nainen oli yksin sen takia, että hän löytäisi jonkun toisen itselleen.
Nainen etsii pääasiassa miehiä, mutta jotkut afrikkalaiset naiset saattavat hyväksyä valkoisia naisiakin, joita tulee mukaan kevyellä mielellä.
Mihin kontekstiin avoin, sosiaalinen, hyväksyvä, tarjoileva ja mutkaton afrikkalainen nainen asettuu.
Nainen ei pidä turhia rajoja, estoja, sääntöjä.
Nainen ei mutkittele ja sanoo suoraan, mitä tahtoo.
Hän tulee ihmisten luokse kertomaan.
Yhden perjantain illan aikana afrikkalaisella naisella voi olla paljon ystäviä.
Ystävät tulevat ja menevät.
Jotkut ostavat naiselle juomia, he tanssivat, halailevat, poistuvat jonnekin.
Nainen vaihtaa ravintolaa. Ilta jatkuu ja kaikilla on hauskaa.
Jokainen huomasi yksinäisen sosiaalisen mutkattoman afrikkalaisen naisen,
joka pukeutuu rohkeasti ja on aika mielenkiintoinen täällä pohjoisessa.
Valkoisten maassa on yksinäinen musta nainen
Anonyymi
1
119
Vastaukset 1
- Anonyymi
Kun valkoinen mies on ujo, eikä uskalla puhua vieraille, niin afrikkalainen nainen tulee miehen luokse ja alkaa puhua hänelle.
Naisella on aikaa miehelle niin paljon kuin mies tahtoo.
Naisella on hauskaa ja mies kertoo rakastavansa naista.
Nainen hymyilee ja nauraa.
Toinen mies huomaa tilanteen ja kun nainen on yksin, mies tulee ja puristaa naista rinnasta. Nainen hymyilee ja katsoo miestä ihmeissään.
Sen jälkeen he keskustelevat avoimesti henkilökohtaisista asioista ja afrikkalainen nainen nauraa makeasti. Molemmilla on hauskaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091330
- 45911
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50736Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r129684- 70666
- 67616
- 53597
- 55555
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.93483Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20470- 34467
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32458Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115453- 5448
Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e88448- 49447
- 51445
- 52403
- 42400