Nainen miten hemmottelisit tänään miestäsi

Anonyymi

Eli miten hemmottelisit ja piristäisit tänään iki omaa kultaasi eli köyt kaupassa eli mitä syötävää ja ostaisitko kumeja eli mies tietää tänään ne käytetään kaikki ym eli mitä kivaa tekisit

13

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi meitä pitäisi juuri tänään hemmotella?

    • Anonyymi

      Tuleeko ne uudet valaisimet tänää

    • Anonyymi

      Ulkona on kylmä.

      • Anonyymi

        Auta minua jooko


    • Anonyymi

      Kivaa =)

    • Anonyymi

      Eipä maanantaipäivinä yleensä ole tarvetta sen kummempiin hemmotteluihin. Vastahan se työviikko on alussa. Mulla muutenkaan ole tavallisina arkipäivinä aikaa ja energiaa sen kummemmin moisia pohtia tai kaupassa ravata. Mä teen arkipäivisin töitä, en lonni kotona.

      • Anonyymi

        Hyvä! Piä toi asenne 👍


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyvä! Piä toi asenne 👍

        Kyse ei kylläkään ole asenteesta, vaan ihan puhtaasti ajasta ja jaksamisesta/viitsimisestä. Jos olisin kotona päivät pitkät niin kyllä siellä sillon olis ruoat valmiina jne. Vaan kun en ole niin ei mulla ole aikaa ja halua viettää vähästä vapaa-aikaani kaupassa ravaten ja pöperöitä vääntäen.


    • Anonyymi

      Ostin olohuoneesseen uuden kattovalaisimen. Hemmottelen miestä niin että se saa ripustaa sen lampun kattoon. Uusi valaisin tuo valoa asuntoomme ja mies saa nauttia siitä.

      • Anonyymi

        Kliffaa hei 😎👍


      • Anonyymi

        Milloin se tulee


    • Anonyymi

      Kivaa.

    • No jaah se hellii minua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      255
      17426
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      183
      12388
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      70
      6160
    4. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      23
      5001
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      69
      4975
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      52
      4120
    7. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      46
      3701
    8. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      100
      3662
    9. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      41
      3171
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      146
      3129
    Aihe