saunaan alasti?
Kenen palstalaisen kanssa menisit
Anonyymi
3979
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Mitähän tällaisella gallupilla haetaan?
Ihan kaikkien kanssa. Munasillaan, munasillaan, kohta kaikki on munasillaan. Olen jopa työkaverini (nainen) kanssa käynyt saunassa ja ihan ilman taka-ajatuksia.
En usko, että kenenkään kanssa lähtisin saunomaan. En niin välitä löylytellä muutenkaan, fibromyalgia vaan ärsyyntyy saunomisesta.
Joskus tekee mieli lämpimään saunaan kyllä, kun on kylmissään mutta oireet on sitten taas niin ikävät sen jälkeen, että ei tuu mentyä.
P:llä alkavan palstalaisten kanssa menisin <3
Pilkuton, eli välis. 😁
Väärin meni tämä arvaus.
Peris?
Pertti Persikanpuolikas.
Tai Palstakamu.
Pirpana tai Pujis.
Yksi osui oikeaan... Mutta jätän sen arvoitukseksi, että kuka ;)
Pirpana.
Pirpana?
Nooo paljastan, että Turusta tämä henkilö... Treffeillekin lähtisin hänen kanssaan... *Hih*
Pertti tai Palstakamu.
Peris on Turun seudulta myös.
Jos ei pelkästään sokerista ole niin vaikka aumaan salaa. Kun tulee tuo terveysverokii
Meinasin lähtee ihan kohta Dissen kanssa saunaan.
https://youtu.be/r8n9kerAq2E
Tykkään tyypistä paljon, aika retee äijä. Ja kova saunomaan. Otetaan olutta vähäsen ja maggarat paistellaan. 😬👌
Kerroppa minulta terveisiä Disselle. Minulla ollutkin tyyppiä jo pikkuisen ikävä.
Minäpäs sanon. Sähän tiedät miten tyypin saa kiinni. 😬👌
Joips. Tiedän. Ei vaan ole tullut juteltua sen kanssa pitkiin aikoihin. Muutoinkin tää palsta alkoi kyllästyttämään niin pidin hajurakoa.
Mutta muistelen lämmöllä keskustelujamme Dissen kanssa. Vaikeaselkoinen, mutta hyvä keskustelija. Erinomainen kirjoittaja.
Ehkäpä on tullut vähän muuta.
No Disselle toivon pelkästään hyvää. Olen hänelle pikkuisen kiitollisuudenvelassa.
Disse kirjoittelee fiiliksen mukaan ja ei mieti, ymmärtääkö kuka. 😁
https://youtu.be/clo6iEIFtWc
Ekat löylyt otettu. Ja tää soi... seuraavaks vetästään vähän maggaraa, kun kiukaaseen tulee hiillos. Huomista suunnitellaan samalla. Tehdään kokko... saa nähdä kerkeekö huomenna poltella sitä. 😁
No polttelet mitä polttelet..
jätä kumminkin päreet polttamatta. Minä vetäydyn taas pikkuhiljaa takavasemmalle. Iltatoimille ja nukkumaan.
Hyvää illanjatkoa.
Samoin sinne. 😊
On oltu ksähähähhhhhh
Mulla oli vasta ja sillä kiulu :’P
Toisen kanssa sinne sitten vaatteet päällä.
Paljussa uikkeet päällä tähtitaivaan alla ;)
Menisin saunaan ainoastaan toppatakki päällä.
Helevetin huono kiuas siinä tapauksessa. Vaihda kivet.
Vasta on kiljupönttö vaihdettu!
Munasillaan menisin pikku-pirpanan kanssa ja hakkaisin nyrkillä niskaan. Samalla hokisin, että sä muuten sitten nielet!
Sun genre on näköjään väkivaltaporno.
No höh. Ei ollut kivasti sanottu. En siis lähtisi saunomaan kanssasi .. lapsuudessa koin ihan tarpeeksi jo väkivaltaa. Joten jätän väliin...
No, en minä nyt saunaan menisi vaatteet päällä kenenkään kanssa, ellei sitten sauna ole lämmittämättä. Sama kuin kysyisi, että kenen kanssa menisit ilman vaatteita kylpyammeeseen/suihkuun peseytymään.
En voisi mennä koskaan naisen kanssa saunaan, kun alkaisi heti seisomaan, kun alaston nainen tulisi samaan tilaan.
Se on vähän eri asia, kuin jos näkee alastoman kuvaruudulla.
Alasti tietenkin, mutta kylpyyn. Saunomista en ole oppinut vielä tähän päivään mennessä.
Haluaisin kanssasi.