Kuten otsikkokin paljastaa - totuuden sanoma piilee seuraavassa linkissä. Erikoismainintana, kaikki HIM fanit voivat tätä katsella ja miettiä sitten mitä kaikkea kiinnostavaa päästelevät suustaan.
Mutta, asiaan.
http://img.photobucket.com/albums/v439/Personal_Antichrist/10928782.jpg
Mutta, asiaan.
http://img.photobucket.com/albums/v439/Personal_Antichrist/10928782.jpg
Vastaukset 5
Vanhimmat
Itseasiassa kuvassa on virhe - jotta teksti olisi täysin totuudenmukainen sen pitäisi olla "Luuletko tosissas HIMin olevan METALLIA? - Tapa ittes, teiniliisa!"
HIM ei ole metallia vaan poppia hardrockmausteilla. Ja paskaa.
en jaksanut pistää painshoppia auki, joten tuon tekstin muuttaminen jäi. Olkaamme iloisia silti siitä että joku tuollaisen on edes jaksanut västä :) Hyvät naurut tuostakin sai. Ja onhan siinä asiaa.
Toi oli hyvä!!!
Miten joku voi muka oikeesti luulla HIMiä black metalliks?
HIM on kuitenki ihan kuunneltavaa pop-metalli pelleilyä.
Hauskinta on, kun jotkut him fanit sanovat olevansa satanisteja tai saatananpalvojia niinkuin ville valokin muka. pissiksiä pitäisi kieltää kuuntelemasta musaa.
Kuvan tekijä voisi vähän miettiä ennen kuin alkaa musiikkimaullaan egoilemaan, siinä on jonkin ihan oikeasti olemassa olevan ihmisen kuva ja kuvatekstissä puhutaan tappamisesta. On kaikki vaan niin helppoa nykyään tässä kasvottomassa internetissä, saa suomenkin lyhyet välimatkat tuntumaan 10x pidemmiltä.
Eri juttu olisi jos tilanne on lavastettu tai sovittu mutta aika vahvasti epäilen että tästä nimenomaan EI ole kyse.