Kyllä on tavoiteltu tuo yksi mies.

Kaikki kirjoittaa tuolle yhdelle miehelle.

Minkähänlainen tuo mies mahtaa olla, ei ainakaan täällä palstalla ole. Täällä on vain kaikki muut.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä olen mies, minulle voi kirjoittaa. Tosin en vastaa, mutta voitte kirjoittaa.

Äänestä

D eli digimies se varmaan on hän.

Äänestä
  • Luulen että antenni on suunnattu huonosti, mieheen ei saa yhteyttä.

    Äänestä

Ja nyt on alkanut tulemaan esiin nainen. Naiselle kirjoitetaan. Mutta kuitenkin vielä pääasiassa sille yhdelle miehelle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaikki kirjoittaa tuolle yhdelle miehelle.

Minkähänlainen tuo mies mahtaa olla, ei ainakaan täällä palstalla ole. Täällä on vain kaikki muut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu