Moi! Onko kenelläkään hajua, saako n.5-7cm hiuksiin rastoja? Osa on sanonut että saa mutta olen kysellyt monesta paikasta ja sanoneet että vähintään 10cm pitäisi olla🤔 haluaisin ottaa jossain Oulun alueella, mutta en ole löytänyt paikkaa. Itellä on 6-7 cm cm pituiset hiukset ja en jaksaisi odottaa hiusten kasvua😅😩
Takut/rastat
Anonyymi
1
247
Vastaukset
- Anonyymi
Jos olet nuori, niin sinun tarvitsee odottaa vain muutama kuukausi. Sen verran jaksat odottaa. Hiukset kasvavat sentin ja nuorella todennäköisesti enemmänkin kuukaudessa. Varsinkin jos hiuslaatu on liukas, niin todennäköisesti mitkään jatkeet eivät pysy kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43693SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933599Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283340Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713312Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202176Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251758- 311506
- 321461
- 871370
- 151313