Ettei nähdä enää koskaan

Niinkin voi käydä, niin ja ymmärrän, että se sopii sulle hyvin. Ehkä näin on paras, ehkä näin on tarkoitettu.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei se mukava vaihtoehto ole, mutta sen kanssa on elettävä.

Äänestä

Jos olet väkivaltainen naisiasi kohtaan niin sitten niin on paras. :(

Äänestä

Ehkä unohdamme molemmat, ehkä selviän. Olet jo unohtanut ja helpottunut. Joka päivä olen epävarmempi siitä selviänkö.

Äänestä

Hän mies ja mä nainen nähdään kyllä vielä. Koska niin on tarkoitettu.

Äänestä

Pitää olla uskoa toiseen että jättää kaiken satunnaisen kohtaamisen varaan.

Äänestä

Parhaat vuodet kuluneet loppuun

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niinkin voi käydä, niin ja ymmärrän, että se sopii sulle hyvin. Ehkä näin on paras, ehkä näin on tarkoitettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu