Ei olisi mahdollista

En ymmärrä miksi näin niitä unia ne antoivat toivoa turhaan ja eivät tule toteutumaan. Näin kaksi kertaa siitä unta että sain vanhan työni takaisin.
En saanut takaisin. Eikä se olisi enää edes mahdollista.
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisin valmis ottamaan työn takaisin mutta se on mahdollista vasta ensi keväänä. En aijo kysyä mutta jos he tarjoaisivat sitä. ☺️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En ymmärrä miksi näin niitä unia ne antoivat toivoa turhaan ja eivät tule toteutumaan. Näin kaksi kertaa siitä unta että sain vanhan työni takaisin.
En saanut takaisin. Eikä se olisi enää edes mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu