Tässä ovat uudet Tempparit-pariskunnat - Nämä muhkeat uudistukset luvassa!

15

2626

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nuohan on nyt niin nuoria, että pitäisi vielä opiskella. Ja viettää nuoruusaikaa vapaana.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Miksei tuota(kaan) elukkaa ole jo karkotettu.


    • Anonyymi

      Aina tää sama kaava. Osallistujat on iältään 18-23. Suhde kestänyt huikean vuoden verran! Ja sitten lähdetään testaamaan parisuhteen lujuutta. Voi hyvää päivää. No, ilmeisesti tätä paskaa on pakko tehdä kaudesta toiseen, jotta Kurosella olisi töitä. Muistan katselleeni Amerikan versiota jo monia vuosia sitten. Jenkeissä nuo pariskunnat oli ihan vakavasti otettavia, 30 ihmisiä. Eikä mitään hiton kakaroita, jotka tavanneet Tinderissä ja yhdessä oltu 6kk.

      • Anonyymi

        En usko että yksikään suhde kestää. Liian vähän aikaa oltu yhdessä.


    • Anonyymi

      Viidakko jimi alias sekunda on mukana ohjelmassa. Kohtsillään voi katsella ohjelmaa vankilassa.

    • Anonyymi

      Sanna "bile" Marin ja ilmari nurminen on myös yks ohjelmaan osalistuva pari.

    • Anonyymi

      Että viittivätkin tätäkin sontaa tunkea telkkariin, että ketä nyt panee ketäkin. Ei tule kyllä mieleenkään kattella tällästä sontaa töllöstä, ja saisivat tämänkin roskan, kuten ne kaikki perkeleen laulu sont ohjelmat ja päälle 400 tositv reality formaatti sontaa tunkea suoraan maksukanaville, tai ruutuihinsa ja areenoihinsa, kattelkoot sontansa sieltä joka sontaa haluaa kattella. Ei tule kyllä mieleenkään yhtään syytä vaihtaa töllö HD aikaan, kun ei juurikaan kattelemisen arvosta ohjelmaa enää tule. Kaikki on samaa paskaa uudelleen lämmitetynä ja uudella nimellä, ja kaikki idiootit tunkee näihin ohjelmiin.

    • Anonyymi

      Voi äiti parkaa, saattaa joutua häpeämään silmät päästään kun tytär sekoilee ympäripäissään.

      • Anonyymi

        Ja poifrendi hakee parempaa piparia sinkuilta....yessss....Päiväkoti-ikäistä porukkaa.
        Tuli tuosta yhdestäparistakin mieleen sketsi: Onks tukka hyvin, näkyyks kello. HEEEHHEE


    • Anonyymi

      Ei ole kyllä Helsingin Sanomia julkaisevalla Sanoma-yhtiöllä mitään moraalia. Alaikäisen raiskauksesta syytteessä oleva kiintiöosallistuja viihdeohjelmassa. Kai ne hesarin propagandistit senkin jotenkin "naisten voimaannuttamiseksi" ja "vihreäksi feminismin voitoksi" kääntävät?

    • Anonyymi

      Tällä tuotanto kaudella on liikaa rikollisia sarjassa mukana

    • Anonyymi

      Tuosta Tonysta näki samantien, että tullut vain eroamaan temppareihin. Ei ollut munaa kertoa kotona Jeminalle, että tullut mitta täyteen. Pojalla kasvun paikka ennen uutta parisuhdetta.

    • Anonyymi

      Tosi-tv-ohjelmassa esiintyneen miehen seksuaalirikosoikeudenkäynti on alkanut tiistaina Etelä-Karjalan käräjäoikeudessa.

      YLE:n juttu:

      https://yle.fi/uutiset/3-12459088

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      172
      10432
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      55
      2843
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2578
    4. 86
      2412
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      149
      2142
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      244
      1988
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1421
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1405
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1225
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      883
    Aihe