Piilotetaan kaikki tunteet

Ei tule sanomista sekaannusta ok.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ihan hiljaa mennään jatkossa hyss hyss

Äänestä
  • Onko se parempi niin?

    Äänestä

Minä tykkään. <3 Aina olen tykännyt kaikista iloisista immeisistä. :)

Äänestä

Hyss hyss....

Äänestä
  • Oon sitten hiljaa, sovitaan niin.

    Äänestä

Tyydyttää hiljaiseloon,,,

Äänestä

Mitä suotta. Antaa muitten sanoa mitä tahtoo.

Äänestä

En piilota niiltä joista olen kiinnostunut. Muutama uusi ihanuus on sattunut olemaan samaan aikaan samassa paikassa ja jatkossakin aion katsella heitä. He kaikki ovat suunnilleen samaa ikäluokkaa kuin itse olen. Ikäeroa vain muutama vuosi.

Äänestä

Ethän piilota mahdollista kiinnostusta sinä vanhempi mies, jos joskus sanon sinulle hei. Katsoimme toisiamme silmiin, kun tulit kaupan käytävällä vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei tule sanomista sekaannusta ok.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu