Varokaa kyseistä yritystä. Palkat ei tule ajallaan, eikä myöskään ole oikean suuruisia. Työsopimus täysin kierreltyä huijausta. Luvataan myös palkintoja hyvästä myynnistä ja eihän niitä oikeasti tule. Älkää missään nimessä menkö töihin tänne!
Centrum media Oy kusetusfirma
8
4617
Vastaukset
- Anonyymi
Itse ainakin saanut palkan ajoissa ja oikean määrän :D ei oo minua kusetettu ainakaan noin tuolla
- Anonyymi
Varmaan firman pomo ite kirjottanu tän :D enkä ole ainut jota kusetettiin ihan kunnolla. Muistakaa kun alussa olette töissä, että 10e per asiakas työtunti on max. 8e päivä. Siitä vaan iloisesti töihin! :)
- Anonyymi
Samat kokemukset mulla. Kyllä näissä työhommissa voi näköjään tulla huijatuksi. Tällä alalla varsinkin korostuu.
- Anonyymi
https://twitter.com/TTingander/status/1465964555796987904?t=HfzQKSnd5jlEZSBcoCYo1g&s=19
Näköjään on jo joku twitterissä asiaa kommentoinut. Meinasin hakea töihin mut löysin ton twiittiketjun ja ei näköjään ole ainoa, niin enpä sitten hae hommiin. - Anonyymi
Kyseinen formahan toimii myös CEN media nimellä.
- Anonyymi
kiitos kuin sanoit .
- Anonyymi
Onko tämä puhelinmyyntiä? Heillä on avoin haku, mutta en löydä siitä tarkkaa kuvausta työtehtävistä. Myyntineuvottelijoita etsivät. Eikös puhelinmyynti ala olla jo vähän muinaisjäänne? Ostaako joku vielä puhelimen välityksellä jotain, paitsi vanhukset?
- Anonyymi
Tää on varmaan joku uusi finnacta taas...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748