Kansa tarvitsee halaustalkoot

13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Oikea suomalainen tarvii korpea ympärilleen.

Äänestä

Ätmillä ei ole ketään jota halata

Äänestä
  • Halatkaa ätmit toisianne

    Äänestä

  • Ei mitään väliä. Naisetkin halailevat toisiaan olematta silti lesboja.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei mitään väliä. Naisetkin halailevat toisiaan olematta silti lesboja.

    Se on eri asia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Se on eri asia.

    Miten niin?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten niin?

    Naisilla ei ole penistä, joka voi ruveta seisomaan kun halaa toista

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Naisilla ei ole penistä, joka voi ruveta seisomaan kun halaa toista

    Pelkäät olevasi homo?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Naisilla ei ole penistä, joka voi ruveta seisomaan kun halaa toista

    Kannattaa ajatella samalla, että seisoo ulkona -40 asteen pakkasessa 100m/s tuulessa, niin ei varmasti ala seisomaan.
    Meikäläisellä ei tuollaista pelkoa ole, koska ei yksikään nainen halaa rumaa miestä-

    t. Ruma mies

    Äänestä

Eli pitäisi levittää koronaa?

Äänestä

Menkää halaan puita, niitähän ne vihreätkin halaa.
Jos mies menisi halaamaan kadulla naista ja kysisi siihen luvan, niin nainen tulkitsisi heti, että mies on outo ja joku pervo ahdistelija ja stalkkeri ja nainen alkaisi huutamaan ja kirkumaan, jos tuntematon mies menisi naista halaamaan.

Jos nainen pyytäisi mieheltä, että saako halata, niin suurin osa miehistä suostuisi naisen halattavaksi.
Mikähän tähän mahtaa olla syy, että nainen kieltäytyy, mutta mies suostuu.
Ei mies ala huutamaan ja kirkumaan, jos nainen halaa.
Onkohan erona se, että mies on fyysisesti voimakkaampi, kuin nainen ja jos nainen alkaisin tekemään jotain asiatonta, niin mies kumauttaisi nyrkillä ja naiselta lähtis jalat alta.
Nainen pelkää meihiä, koska nainen on fyysisesti heikompi.

Äänestä

Olis ihana pitää halaustalkoot yhden miehen kanssa.

Äänestä

Kansa tarvii viinan juonti talkoot. Jos ei juo viinaa ei pääse naisia tapaamaan eikä silloin pääse miehet naisia halaamaan.

T viinamies

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Halatkaa toisianne

https://www.aamulehti.fi/kolumnit/art-2000008425345.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu