Naked attraction ohjelmaan. Siinä olis teille tilaisuus päästä treffelle
Oletteko ilmottautuneet
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mene kuule ihan itse vaan, jos kiinnostaa nakuilla tai nakuista valita.
- Anonyymi
Ei se pysty, koska päästäkseen siihen ohjelmaan täytyisi mahtua siihen koppiin.
- Anonyymi
Mut näkisit alastoman naisen tai miehen koska muuten et näe koskaan.
Anonyymi kirjoitti:
Mut näkisit alastoman naisen tai miehen koska muuten et näe koskaan.
Kato pornoa. Siellä on alastomuutta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mut näkisit alastoman naisen tai miehen koska muuten et näe koskaan.
Toi voi koskea sinua, mutta ei minua. Eikä niissä alastomissa miehissä juuri kattelemista ole. Sellasen nähdäkseen ei tarvi juuri vaivaa nähdä, livenäkään.
- Anonyymi
Mene itse Selviytyjät Suomi -jaksoon seuraavaksi vain noin 4wueoa käyröasaä kuukUAIRRin..
Eikös normaalisumma 4euroa nettona kuukaudessa olekin normaali summa Suomen yhteiskunnasas nykyään?
Katson innolla nelosen tuota Selvyiytyjät Suomi ohjelmaa, , aika varakasta porukkaa nuo selvlhiytyjät mutta että kuka voittaa?- Anonyymi
Aika naked on tuokin ohjelma kun akat sellaisissa pyllybikineissä että ihan sama kuin ei housuja olisi ollenkaan.
Oivoi nolo koko ohjelma...
- Anonyymi
Oletko Lapsellinen eli onko sinulla lapsia?
- Anonyymi
En enkä ilmottaudu, vapaus on liian arvokas uhrattavaksi edes muutamille treffeille.
- Anonyymi
Ei taida kalun koko riittää että lopulta nainen valitsee palstalaisen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096696Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884331L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453649TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133050Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261650- 661068
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551043Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991024- 91019
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47989