Xl-xxl-xxxl-xxxxl naiset.

Kertopaakas muodokkaat naiset mulle, kun olen pitkä ja hoikka 40v mies,tykkään erityisesti muodokkaista ja runsaista naisista niin miten teitä isketään 🤔tuntuu et kun olen itse hoikka niin muodokkaat naiset karkkoaa ilmeisesti et olen pelkästään p....n perässä.
8621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat
Aloittaja

Siis luulevat että oisin pelkän p....n perässä.

Äänestä
  • Miten niin luulevat? Tietävät on oikeampi sana.

    Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi kirjoitti:

    Miten niin luulevat? Tietävät on oikeampi sana.

    Siis toki sitäkin haluaa (ite kukanenki)mut en puhu nyt kerta panosta vaan siitä että tykkään muodokkaista naisista..

    Äänestä

Ajalla saatu luottamus.

Äänestä

Sinun pitää aika lailla kärkeen kertoa, että pidät nimenomaan uhkeista naisista etkä hae mitään treenattua bikinifitness-naista. Eli kerrottava, että pidät pyöreydestä ja olet aidosti kiinnostunut tutustumaan. Voiko se sen vaikeampaa olla ? Uhkealle naiselle voi tulla epävarma olo sen suhteen että voiko komea, hoikka ja urheilullinen mies olla oikeasti kiinnostunut ? Miten ja miksi hän olisi kiinnostunut kuuri minusta ? Mutta kaikesta selviää, kun juttelee ja käy asioita läpi yhdessä. Siinä ne motiivit puolin ja toisin selviävät.

Äänestä

Luulen et katseiden kohtaaminen on hyvä aloitus. Itselle ainakin tulee silloin helposti hymy. Ja hymy on tosihyvä "jäänrikkoja". Itse koen olevani viehättävä vaikka olenkin plus kokoa.. Tai no pituuden puolesta en, kun 155cm vain sitä mittaa. Te jotka pidätte isoista naisista niin onko lyhyt pyöreä nainen tai no päärynän mallinen :F ihana no go...

Äänestä
  • Ei todellakaan ole no-go. Muodokkaat ja runsaat ovat ihania. <3

    Äänestä

  • tykkään plus koon naisista,ihania

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samuli8 kirjoitti:

Kertopaakas muodokkaat naiset mulle, kun olen pitkä ja hoikka 40v mies,tykkään erityisesti muodokkaista ja runsaista naisista niin miten teitä isketään 🤔tuntuu et kun olen itse hoikka niin muodokkaat naiset karkkoaa ilmeisesti et olen pelkästään p....n perässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu