Ensin kuului sellainen hirveän kova raivoaminen, sitten naapurin ovi paiskahti kiinni. Yritin käytävästä ja ulkoa vilkaista, että kuka ja mitä. Mutta en enää löytänyt ketään.
Joku sai kunnon välipäivä raivarin!
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sitä eletään ku pellossa, vaikka abortti on laillinen suomes?
- Anonyymi
Ajatteleppas, jos uskovaisuuttakaan ei olisi kielletty! Ei hemmeti, kuinka paljon olisi viattomia uhreja, noiden sisäsiittoisten vajakkilahkojen toimesta! KD sekä PS edustavat heitä, sosiopaattisia ja sisäsiittoisia vauhkoja! Kaikkia muita moinen toiminta ällöttää!
Ai niin, onhan sitä edelleen uskonnon- ja sananvapaus, vaikka rikollista toimintaa ei hyväksytä!
Tuollainen on tavanomaista elämää 24h/vrk kerrostaloissa, joissa asuu muualta tulleita.
- Anonyymi
Ei asu ainoatakaan tässä talossa.
-aloittaja - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei asu ainoatakaan tässä talossa.
-aloittajaEi yhtään maalaista?
- Anonyymi
Jos ovi paiskahtaa kiinni, niin silloin se tapahtuu itsestään. Ilmavirta?
- Anonyymi
Joillekin ihmisille pitää kädestä pitäen näköjään tulla opettamaan miten ovi suljetaan normaalilla tavalla. Ovea ei tarvitse paiskoa.
- Anonyymi
Samoille apinoille pitäisi olla ohjekirja miten kuraiset kengänpohjat puhdistetaan kuramattoon ettei kurat leviä porraskäytävään läpi kerrosten.
Ja ohjekirja miten asutaan ihmisiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 232401
- 951526
- 1181264
- 751130
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa18959- 52862
Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa249861Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo19840MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil209840- 34795