moii oon 13v tyttö ja etin kavereit ku irl en kellekkää kehtaa mennä sillee ”haluuks tutustuu”😂 oon muuttanu just kesän alus, ja ei oo silleen vapaa ajalla vietto frendei paljookaan. jos oot jostai päijät hämeelt nii tuu tutustuu:)
Vastaukset 1
- Anonyymi
Kai teillä siellä on eri kerhoja? Menen niihin.Kirkolla on kerhot,on nuorisotalot, täällä ,tämä sivusto ei oikein sinua varten. Kysy koulun opolta.Patiot, jalkapallo,voimistelu,tanssi? Tälä voi vastata joku aikuinen ,jonka motiivit ei puhtaat!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7062191Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss3711210- 741010
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö190950Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E65666- 46634
- 33627
- 34598
- 88597
- 41564