pienemmät...

Haluan pienemmät reidet ja pohkeet ja sitä myöten pienet nilkat! Miten saan? En voi laihduttaa koska olen hiukan jopa alipainoinen, en siis tajua mistä johtuu tuo että mulla on aika isot pohkeet ja reidet, on aika lihaksikkaat harrastukseni vuoksi mutta miten saan niistä liiat pois? vinkkejä?
62156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nussi ja hässi miehesi kanssa tarpeeksi usein ja pitkään, hyväksi havaittu keino.

Äänestä

eikös kukaan osaa auttaa minua ongelmassani oikeasti..?

Äänestä
  • siis missä ongelmassa:"että saisin pienemmät nilkat"..siihen kyllä löytyy apua ja se apu on ajan tilaus psykiatrille ja vika on korvien välissä!!!!!muuten reisien hoikentaminen käy reisienloitontaliikkeellä 2x15 ja reisienlähentäjäliikeellä 2x15 ja pohjeliike istuen 3x15.

    Äänestä

  • PetoN kirjoitti:

    siis missä ongelmassa:"että saisin pienemmät nilkat"..siihen kyllä löytyy apua ja se apu on ajan tilaus psykiatrille ja vika on korvien välissä!!!!!muuten reisien hoikentaminen käy reisienloitontaliikkeellä 2x15 ja reisienlähentäjäliikeellä 2x15 ja pohjeliike istuen 3x15.

    Tyypillistä ja ah niin legendaarista naistenlehtien skeidaa "hoikentaminen käy reisienloitontaliikkeellä 2x15 blaa blaa blaa".

    Tekemällä noita liikkeitä kunnolla saat lihaksiin pientä jäntevyyttää ja ehkä vähän kokoa lisää, mutta ei ne siinä kokoa menetä. Rasvaa ei tossa pala juurikaan ja jos palaisikin niin rasvaa palaa koko kropasta tasaisesti.

    Äänestä

Mitkä sinun liian isojen reisien ja pohkeiden ympärysmitat ovat? Anna mittoja, niin voidaan vertailla.

Äänestä

Et sä halua lihaksikkaita pohkeita ja reisiä pois, mistä sä tällaista nyt olet keksinyt?

Siis kun nilkathan näyttää pienemmiltä kun sulla on vähn lihaksia. Ei ne nilkat pienene mihkään lihasia hävittämällä...

..mmm...lihaksikkaat naisen reidet :D :D :D

Iskeppä minihame päälle kesäksi ;D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lalli kirjoitti:

Haluan pienemmät reidet ja pohkeet ja sitä myöten pienet nilkat! Miten saan? En voi laihduttaa koska olen hiukan jopa alipainoinen, en siis tajua mistä johtuu tuo että mulla on aika isot pohkeet ja reidet, on aika lihaksikkaat harrastukseni vuoksi mutta miten saan niistä liiat pois? vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu