Minun ihannemies....entä sinun ?

Anonyymi

Miehen pitäis olla pitkähkö yli 180cm , mahaa saa vähän olla ja kalju pää on ehdottomasti plussaa se on seksikästä. Täytyy osata rakastella niin että melkein taju lähtee , pitkään ja monipuolisesti ,hellästi ja tarvittaessa rajusti. Mun pitää tuntea itseni tärkeäksi hänelle. Uskollinen ehdottomasti ja kiltti ja keskustelu taitoinen sekä tietysti kouluttautunut koska itse olen myös.

9

976

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vai että sellaiset kriteerit sulla.... 👴🙊

    • Anonyymi

      Osta vibra se on kestävä ja pestävä.

    • Anonyymi

      Luonne ja se miten tullaan toimeen tärkeintä. Monenkinlainen erinäköinen mies voi olla kiinnostava, komea ja seksikäs. Ulkonäköä en siis miehessä erittele, koska kokonaisuus ratkaisee. Keskustelutaito, luotettavuus ja sitoutuminen on hyviä ominaisuuksia. Päihteettömyys plussaa. Väkivaltaisuutta en myös jaksa. Omillaan toimeentuleminen myös plussaa. Tietysti miehen pitäisi myös viehättyä minusta. Olisi hyvä löytyä yhteisiä kiinnostuksen kohteita ja elämäntapojen olla yhteen sovitettavissa. Sellainen on minun ihannemies.

    • Anonyymi

      Tiedän yhden tuollaisen. Haluaa, että nainen arvostaa sitä ja pidetään tärkeänä ym. Kova panomies. Sopisi ehkä sinulle. Jos sinäkään loppupeleissä kelpaat sille. Kunhan puhui, siinä sen esileikki.

    • Anonyymi

      Hyvät kriteerit, onneksi ei ole kirjoitustaito vaatimuksena, koska sinäkään et osaa kirjoittaa suomea.

    • Anonyymi

      Olen 188cm pitkä, kalju, sekä voimakas. Koulutuksesta sen verran, että riittää juuri ja juuri 5000€/kk palkkaan.

      Viinaa olen kova juomaan. Kännissä hakkaan sinut, mikäli et orjallisesti tottele kaikkia oikkujani. Mikäli kiinnostuit, ota yhteyttä tämän palstan konttoriin.

    • Anonyymi

      Kaikki muu löytyy, mutta pituudesta kyllä pitäisi hieman neuvotella.

    • Anonyymi

      Miksi juot, jos tiedät olevasi väkivaltainen? Väkivalta on rikos toista ihmistä kohtaan.
      Naiset eivät halua sellaista miestä itselleen.

      • Anonyymi

        Höpsis kyl jokainen nainen tahtoo turpaansa ainakin kerran kuussa ..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      39
      5767
    2. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      215
      5317
    3. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      35
      4443
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      51
      4068
    5. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      37
      4020
    6. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      81
      3756
    7. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      85
      3680
    8. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      44
      3110
    9. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2440
    10. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      46
      2382
    Aihe