Piereskely kirjastossa

Mikä on hulluin vetosi, jonka olet koskaan tehnyt?
71605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kesäteatterin lavalla paneskelu öiseen aikaan.

Äänestä

Puhunut ikäviä Jupolaisista Oi voi..

Äänestä
  • Ei se tuo aloittaja kysyny parasta tekoa ko hulluinta vetoa. Jupolaisten tekemisistä puhuminen on aivan oikein samoin muistaki vääryyksistä.

    Äänestä

Yks on kyllä näköalatornissa naiminen ollu

Äänestä

Panthiin kunnola ja pitkhään pitseerian vessassa.

Äänestä
  • Kävin puhkomassa naapurin auton renkaat ja paskansin konepellin päälle rapulapaskan, oli Kai jotain erimielisyyttä ollut!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kävin puhkomassa naapurin auton renkaat ja paskansin konepellin päälle rapulapaskan, oli Kai jotain erimielisyyttä ollut!

    TÄ

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikä on hulluin vetosi, jonka olet koskaan tehnyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu