Mikä on hulluin vetosi, jonka olet koskaan tehnyt?
Piereskely kirjastossa
Anonyymi
7
1499
Vastaukset
- Anonyymi
Kesäteatterin lavalla paneskelu öiseen aikaan.
- Anonyymi
Puhunut ikäviä Jupolaisista Oi voi..
- Anonyymi
Ei se tuo aloittaja kysyny parasta tekoa ko hulluinta vetoa. Jupolaisten tekemisistä puhuminen on aivan oikein samoin muistaki vääryyksistä.
- Anonyymi
Yks on kyllä näköalatornissa naiminen ollu
- Anonyymi
Panthiin kunnola ja pitkhään pitseerian vessassa.
- Anonyymi
Kävin puhkomassa naapurin auton renkaat ja paskansin konepellin päälle rapulapaskan, oli Kai jotain erimielisyyttä ollut!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kävin puhkomassa naapurin auton renkaat ja paskansin konepellin päälle rapulapaskan, oli Kai jotain erimielisyyttä ollut!
TÄ
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1703349Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3732151Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii492068- 411971
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321471Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931241- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul3851075Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1141003- 46879