Olen pahoillani, jos olen tehnyt jotain väärää

Aivan kuin olisit jostain vihainen. Onko stressiä? Mistä kiikastaa? :( säikähditkö jotain?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ole vihainen kellekään.Enemmänkin jotenkin pettynyt vähän huijattu olo. Kyllä on jatkuva stressi. Säikähdin omia tunteita. Vastasin nyt vaikka ei minulle ollutkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aivan kuin olisit jostain vihainen. Onko stressiä? Mistä kiikastaa? :( säikähditkö jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu