hei! oon siis 19-vuotias tyttö uusimaalta, ja haluaisin todella kovasti lapsel. keinohedelmöitys ei oikein viehätä minua, joten mietin että jos täällä oisi joku kuka oisi jopa kiinnostunu tämmöisestä?
jos kiinnostaa laita itsestäsi kunnon kuvailu! kerro siis vähän miltä näytät, millainen persoona olet, millainen isä olisit lapselle, miten näkyisit hänen arjessaan, opiskeletko vai oletko töissä? minkä ikäinen olet? ja jos kolahdat silmään, niin voidaan jatkaa keskustelua jossain muualla! kaikki miehet on tullut tervetulleiksi!
isä hahmo etsinnässä
6
738
Vastaukset
- Anonyymi
Jos nyt ensiksi kävisit koulusi loppuun, ja hommaisit kunnon ammatin, ja työpaikan ennenkö alat yksinhuoltajaksi.
- Anonyymi
mie valmistuin jo viime kesänä:)? töissäkin oon jo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mie valmistuin jo viime kesänä:)? töissäkin oon jo.
Nyt sun kantsii tehdä rahaa ja olla töissä ainakin melkeen 10 vuotta ja hommata oma asunto , sitten sulla on jotain tarjota tulevalle perilliselle, ja nuoruus on lyhyt ei sitä kannata heti ” pilata” lapsella, sen kerkee myöhemminkin hankkimaan.
Nauti nyt nuoruudestasi , harrasta , biletä ja matkustele.
- Anonyymi
Olet liian nuori hankkimaan lapsia. Käy töissä ja mieti, mitä asioita haluat tehdä ja kokea ennen kuin menet parisuhteeseen ja teet lapsia.
Et varmasti kadu, jos odotat muutaman vuoden ja nautit nuorena olosta. - Anonyymi
Aina joku "ostaa" näinkin läpinäkyvän vedätyksen, huutista 🤣
- Anonyymi
Trolli!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512