-Miksi jakob ingebritsenin leuka on kasvanut kuin bodarilla?

Anonyymi

6

525

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      OlympiToppenin DNA-metodin ei pitäisi vaikuttaa leukaluuhun. Isällä taitaa olla OTn Mengeleitten päälle vielä omat Terese-rasvat.

      • Anonyymi

        Jämerällä leualla on hyvä halkoo tuulta maaliin asti.

        Norjassa on kovia urheilijoita, suomessa ei juurikaan!


    • Anonyymi

      Tuo mies on aivan perinteisen homomiehen oloinen.

    • Anonyymi

      Onneksi Kerr ja jenkit näyttivät kaapin paikan tuolle leuhkalle kukkopojalle. Kovaa loppukiriä hällä ei ole kuten eilen nähtiin vaan yrittää tiputtaa muut matkasta kovalla matkavauhdilla. Voi olla että syö miestä kun on hävinnyt Kerrille jo useamman kerran.

      Muutenkin kyllä ihmetyttää että miten oli maailman huipulla jo 17 vuotiaana, ilman dopingia se ei kyllä ole mahdollista.

    • Anonyymi

      Ei norjalaisen astmapiipun käryäkään. Mutta näin suomalaisittain ei lakkaa ihmetyttämästä arvokisoista toisiin, miksei Kimmo Porttilaa ole vieläkään päästetty takaisin Ylen maskotiksi ja hommattu oikeita selostajia tilalle. Vaikka ne deltaskuutterisukupolvissa tietty vähissä ovat ylipäätäänkin.

    • Anonyymi

      Nyt ei Saaga Anderssonin tissit pudottanut kertaakaan rimaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      93
      4722
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3902
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      204
      3768
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      88
      2169
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1951
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1328
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      131
      1214
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      161
      1183
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1085
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      934
    Aihe