Ylihintaisia tuotteita (saa halvemmalla muualta, kunhan vaan jaksaa penkoa nettiä) ja todella tökeröä asiakaspalvelua, siellä on jotain ylimielisiä kakaroita töissä, joilla ei ole mitään koulutusta. Säälittävää paskaa. Ja ainiin, paketeissa kestää vielä tulla aika kauan verrattuna siihen palvelun nopeuteen mitä yleisestiottaen nettikaupoilta nykyään saa.
Pilateskauppa.fi - aivan kamala kokemus!
Anonyymi
1
3222
Vastaukset
- Anonyymi
Käsittämättömän töykeää ja alentavaa palvelua heiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753617
- 622704
- 812657
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582428Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2682230- 461953
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491428