Tämmöistäkin alan asiantuntijat arvelevat.
Nikolai Kopeloi, dr.erectus
Saako Putin pommituksista apua erektio-ongelmiinsa?
8
954
Vastaukset
- Anonyymi
Putin harjoitteli Syyriassa siviilien pommittamista, mutta se niissä ongelmissa auttanut ja nyt kokeilee auttaako veljeskansan lasten ja siviilien pommittaminen ongelmaan.
- Anonyymi
Koko ukko on niin käteenvetäjän näköinen. Viraton.
- Anonyymi
Alzheimerin tauti Puttea vaivaa. Oireet pahenevat koko ajan harhoista lähtien päätyen järjettömiin raakuuksiin.
- Anonyymi
Kohta puuttinin joukot menevät norjan rajalle asti moderni kalusto on jätetty pohjois maita varten. Sodan jälkeen Suomen hallituksen jäsenet vievät eläkerahastot mukaansa ja katoavat loma paratiisiin
- Anonyymi
Mistä näitä Trolleja on tännekin kulkeutunut?
Ettei vain se bäckmannin perkele ole haalinut? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä näitä Trolleja on tännekin kulkeutunut?
Ettei vain se bäckmannin perkele ole haalinut?Pello-Sirkkakoskella on Putinin vaalia(VASARA SIRPPI LOKO)
Onko näkynyt Seeppo miehiä ?
- Anonyymi
Puttin on oikea siitos ori
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622492Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant859700Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.497659Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886428SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906156Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495152HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204812Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074509Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,502769Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1062269