Kun ei yhtään kiihota?
Mikä mua vaivaa?
Anonyymi
11104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Sul on korona.. makuaisti kateissa!
Mikä ristus on ku ei yhtää ahista sano pohjalainen
Kaikenlaista pitää ihmetellä.
Olet kadottanut kohteesi.
Olet kohdannut kadotuksesi
No sekin vielä. Mitäs nyt tehdään?
Olet kadottanut mojosi.
Eipä sitä muu kun luottaa korkeimpaan tai vierailla meediolla.
Ei vain. Tää maailman tilanne korona ja sit Ukraina, niin vaatii veronsa. Oon ite ihan v Un kypsä ihmisiin ja niitten riitelyyn ja erityisen pettynyt suomalaisiin. Olisin odottanut varsinkin politiikan naisilta ihan muita ratkaisuja.
Ensiksi ulistaan tunnevammaisista mulkuista jotka on pilannut koko ihmiskunnan historian sotimalla ja seuraavassa lauseessa jo ollaan etulinjassa kikkelit pystyssä ja syytämässä rahaa sotilasliitolle jolla takana pitkä, epäoikeudenmukainen ja verinen historia.
Ei kiinnosta ihmisten seura. Ei kiinnosta nähdä ketään salilla eikä panna kenenkään kanssa eikä varsinkaan toivoa hyvää kellekkään jälkeenjääneelle raivohullulle ja tekopyhälle apinalle.
T. Mestari
Normaali olotilahan se on.
Kyllä nyt kiihottaa!
syynä voi olla ikä hormoonit laskee 30v jälkeen ja oideet alkaa 40v jälkeen, tai pitkä sinkkuus vie haluja tai huono suhde takana eikä halua toista samanlaista kokea,
Jos olet sinkku, ja vailla säännöllistä s-elämää, niin ota toi vahvuutena ja voimavarana. Mä en oikein osaa itsekään kuvailla olenko hetero, demiseksuaali vai aseksuaali, ja missä määrin lääkitykseni asiaan vaikuttaa, sekä erilaisten naisten erilainen käytös. Onhan se parisuhteissa ja tapailuissa aiheuttanut usein omanlaisensa vanteen pään ympärille, tai ristiriitoja suhteeseen, mutta kun valtaosan ajasta olen kuitenkin tässä sinkkuna viettänyt, niin todennäköisesti vähemmän kireä ja vihainen mä olen kuin moni incel järkyttävät paineet housuissaan. Eipä nyt ole tullut pidettyä mitään "päiväkirjaa" mutta varmaan yhden käden sormin voidaan laskea että kuluvan kuukauden aikana olisin tehnyt penislihasvarrella muuta kuin virtsannut 🙄 Siinä missä monelta naiselta olen kuullut esim. päivittäisestä masturboinnista, mitä en sinänsä paheksu, mutta on siinä silloin silti melkoinen ero, joka väistämättä vaikuttaa jollain tasolla asioihin jollain aikajänteellä.
Olet ollut liikaa sinkut palstalla joten naiset ei enää kiihota .