Mä en jaksa enää

Kirjoitella tänne.
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oletko kadottanut aikaisemman innostukseni. Oletko masentunut? Eikö ole enää mitään, mistä haluaisit keskustella?

Äänestä
  • Tää on vaan niin tylsä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tää on vaan niin tylsä.

    Harvoin minäkään jaksan enkä myöskään lue näitä. Silloin, jos olen juonut pari siideriä tänne kirjoittaminen on enempi inspiroivaa. :D

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Harvoin minäkään jaksan enkä myöskään lue näitä. Silloin, jos olen juonut pari siideriä tänne kirjoittaminen on enempi inspiroivaa. :D

    Sama, en ikinä aloita mitään enkä provosoi. Juon vaan sidukkaa ja luen näitä, jos jaksan.

    Äänestä

Jaksaa jaksaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kirjoitella tänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu