Nainen o suuttunut koska sanoin etten vonkaa seksiä 4 kuukauteen. Ensin nainen itse sanoi että haluaa tutustua paremmin ennen läheisyyttä. Sanoin että sopii kyllä ei seksiä puoleen vuoteen. Nyt on jo 2 kk mennyt ja sanoin naiselle että tutustutaan nyt vielä eikä seksi kiinnosta. voi olla lähellä kyllä sohvalla ja pussata mutta housut pysyy jalassa koska naiset aina suuttuu jos mies on innokkaampi vonkaamaan seksiä.
Olen tapaillut yhtä naista
Anonyymi
783
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aha, kuis se nyt silleen suuttu? Onhan sitä ny muutakin tekemistä, kun ronkkia toisiaan.
Mitä ihmeen seksikielteisiä feministejä sinä olet tapaillut? Ja jatkat samaa rataa? 😁
Sovitteko keskenänne jo toisen seksikerran sitten 8 kuukauden päähän?
🦄
Eiköhän aloittaja itsekin ole seksikielteinen, kun sanoo ettei seksi kiinnosta.
Puhuin miehen kanssa tinderissä kolme päivää. Yritin varovaisesti ottaa seksin puheenaiheeksi kun kiinnosti mikä merkitys sillä oli miehelle.
Mies vaihtoi nopeasti puheenaihetta ja kertoi ettei ole pervo, kun mainitsin leikillisesti suihinoton.
Nostin kytkintä.
Miten Tinderissä puhutaan?
Outoa, että joidenkin ihmisten tarvii aina keksiä noihin tollasia keinotekosia aikarajoja. Eikö riitä, että tuntuu siltä?
Vaan outoa tollanen suuttuminen. Jos ei oo valmis niin ei oo valmis. Vonkaaminen tosin on aina nou nou. Vonkamiehet saa painua helvettiin.
Tämä. 👍