Ajaako se avioliittojen rikkoja edelleen isolla pirssillä siellä ylälapisssa.
Taksaritaksari
11
878
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä se semmonen on. Joka mieshän se ajelee joskus taksilla ja paneskele toisten akkoja. Naiset puutteessa. Ukoilla pienenlainen.
- Anonyymi
Näyttää joku matsdalla ja volvolla ajelevan
- Anonyymi
Jokaisen taksimatkan oon maksanu perällä
- Anonyymi
Kuka tällainen on...tilaan heti kyydin:D
- Anonyymi
Onko iso kyrpänen.
- Anonyymi
Onko sama saariselkäläinen kuski, jota syytettiin muuan vuosi takaperin seksuaalisesta ahdistelusta? Käräjillä sai tuomion, mutta taisi hovissa kaatua.
- Anonyymi
ylimielisin taksi koko inarissa
- Anonyymi
Kun on haluttanut munaa, olen lähtenyt Taksi ajelulle :)
- Anonyymi
Luonnossa maksaminen on Inarilainen tapa. Tosin :hon pimppi on iso ja kuskilla pieni pippeli niin antaako kuski vastarahaa isosta tavarasta.
- Anonyymi
Jos joku haluaa karvakukkarolla maksaa, niin aina pitää antaa rahasta takasin.
- Anonyymi
Minä ainakin maksan aina luonnossa jos vain voi. Saa käyttää kumpaakin reikää😊
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?712561Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U892446Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut192171Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441851Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai931811Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171727Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2591679Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251107Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si111098Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3251040