Ajattelin aloittaa käymään salilla, jotta saisin vihdoinkin naista. Mutta kysymys kuuluukin, mikä on minimitaso jonka pitää näkyä ulkoisesti jotta saa oikeuden lähestyä modernia ja nykyaikaista naista? Saako tähän loivennuksia palkkatason avulla?
Parisuhteen saamiseksi ehdotetaan aina salilla käyntiä, mutta sitä ei tarkenneta sen kummemmin.
Salilla käyminen ja naisen saanti
17
93
Vastaukset
- Anonyymi
Sain naisen kun kävin salilla 8 vuotta ehdittiin seurustella. Nainen sitten lähti koska kyllästyin treenaamiseen joten naista ei enää kiinnostanut.
Tulin kyllä hyvään kuntoon salilla ja nostin penkistäkin 125 kg. 3 vuotta sitten lopetin ja on pitänyt aloittaa salilla uudestaan mutta ei nyt ole rahaa maksella kuukausimaksuja. - Anonyymi
SAlilla pitää treena.Ei ajatella.Pitää olla muutakin kuin salilla treenattu kroppa-KORVIEN väli-Sekä jalkojen välissä jotain mistä naiset kiinostuu.Pikkunysällä ei oo asiaa.
- Anonyymi
Mua ärsyttää salilla käyvät miehet. Ulkonäkökeskeisiä ja liian tarkkoja rytmeistään. Liian kaavoihin kangistuneita. Aloita mielummin joku extreme-laji. Paljon kiehtovampaa.
- Anonyymi
Salihirmut niin eilispäivän juttu. Ei jaksa kiinnostaa.
- Anonyymi
Ai sun eilispäivän?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai sun eilispäivän?
Yhteiskunnan eilispäivän. Sali on so last season.
- Anonyymi
Jep, salilla käyminen on vanhusten ja WT porukan puuhaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yhteiskunnan eilispäivän. Sali on so last season.
Joo voit olla oikeassa. Näin koronan ja sodan varjolla just ny onkin perseet levinneet huomattavasti. On ainakin ollut hyvä tekosyy mättää lohturuokaa.
Mut jotkut ne vaan jaksaa treenata.
- Anonyymi
Hörähdys.höhö.
- Anonyymi
Mihin ite kiinnitän huomiota:
Siistit ja kivannäköiset tyylikkäät salivaatteet.
Hoikka ja sopusuhtainen vartalo
Siististi leikatut hiukset joissa kiva malli
Parrattomuus ja viiksettömyys
Hyvä tuoksu, vaatteet hiukset ja muutenkin puhdas
Normaali cool olemus
Lisäpisteitä, jos vaatteet tuoksahtaa huuhteluaineelta. Kalliilta huuhteluaineelta, joltain Omolta kai. Jotkut tuoksuu ihanasti huuhteluaineelta ja se on mulla aika jalat alta vievä.- Anonyymi
Mene hoitoon
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mene hoitoon
Ai no mikäs otti noin pattiin?
- Anonyymi
Salilla ei voi naisille puhua. Salilla ollaan vaan hiljaa ja treenataan.
- Anonyymi
Kyllä todella korkea on kynnys.
- Anonyymi
Taitaa dementia iskeä ennen lihaksia, jos ajattelit saada naisia lihasten avustuksella.
Lihaksiston treenaamiseen kun menee se viisi vuotta, peitä paska kehosi kalliilla trendikkäillä vaatteilla niin saat edes yhden mahdollisuuden...sillä se jää todennäköisesti viimeiseksi sen saman ihmisen kanssa.
AV - Anonyymi
Ei varsinaisesti tuu tsemppiä palstalaisilta nyt sulle🤣🤣🤣
Mut multa saat:
JUST DO IT! - Anonyymi
Et mitenkään. Vai lähestyen keskustelemalla ja herättämällä mielenkiinnon ehkä. Et saa loivennuksia, et etusijaa, et mitään. Tai kenties ehkä jonkun saat, mutta et minua.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1318341Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4627530SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2205676Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en934699Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1474624Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1064455Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p194344Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104182Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su974136Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03830