Paljonko se poikkeaa sinkkuudesta?
Yksi vahva indikaatio tästä keski-iästä ja kypsästä parisuhteesta levähtää ikävästi silmille kun kotona on korona. Ollut jo toista viikkoa suhteen toisella osapuolella eikä minulla vieläkään. Olen siis Supermies :)
No, alkuperäiseen kysymykseen:
Sen verranhan se poikkeaa, että silloin kun haluttaa niin toinen on tiellä. Sinkuilla tällaista riesaa ei ole.
-keinovaginamies-
Keski-ikäisten parisuhde
8
60
Vastaukset
- Anonyymi
Minä olen keski-ikäinen 46 vuotias. Minulla oli kai korona joulusta helmikuuhun yskä joka kesti 2 kuukautta. Puoliso ei sairastunut mutta olihan se karmeeta kun yskin koko ajan. Ei kyllä seksiä tehnyt mieli eikä koskettu muutenkaan mutta sitä vaan pitää sopeutua.
No sun pitänee mennä pitkään kuumaan suihkuun..
Salakuljetat keinovaginan sinne.. johan homma ratkesi.- Anonyymi
Muori lähti onneksi harrastuksiinsa.
Nyt on kiire, täytyy mennä, moro!
-kvm- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muori lähti onneksi harrastuksiinsa.
Nyt on kiire, täytyy mennä, moro!
-kvm-Moro, sano tamperelainen.
- Anonyymi
Jotenkin vaikea kuvitella itseä samassa asunnossa asumassa jonkun toisen keski-ikäisen kanssa.
Kusipäisyyteni venyisi varmasti avaruudellisiin mittasuhteisiin...- Anonyymi
😁
-kvm-
- Anonyymi
Tulin kylläkin sinkkupalstalle. Onko sinkuilla nykyään puolisot🙄
- Anonyymi
Kyllä. Meillä kaikilla on.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site645961Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers724806Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto504398SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564161SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953771SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502483Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352379Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452119Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi481956Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479