Joku, ilmeisesti mies valittaa, ettei pesemisestään huolimatta saa pysymään itseään raikkaana.
Tämän saman ilmiön Hulkkonenkin tässä on elämässään joutunut toteamaan ja pitkin hampain hyväksymäänkin.
Kun herään, käyn wc:ssä ja suihkussa. Puen ja alan laittaa itselleni aamiaista.
Olen mt-kuntoutuja. Psyykeni ei kestänyt työympäristön paineita mukaerilaisuudestani johtuen.
Voimakas rauhastoimintani vaikuttaa niin, että jo 1-2 tunnin päästä nivuseni alkavat erittää epätoivottavia tuoksuja.
Näin vaikka laitan niihin Nivea Transpirant-tuotetta heti suihkun jälkeen. Käyn heti kaupasta hakemassa tarvittavat ruokatarvikkeet, ettei illalla tarvi enää käydä.
Niin se vaan on, että toiset ovat luotuja kulkemaan - haisemaankin jos noin rumasti ihmiset minuu määrittävät.
Olisin mieluusti kirjoittanut kolleegahaisulin ketjuun, mutta l u u l e n, että hän vaan olettaa; kun tiedän, että minun hajuni v a n k e m p a.
Pitää vaan yrittää sopeutua siihen mitä on saanut!
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ei tää mikään hupijuttu minullekaan ole. Uskon kuitenkin tiedeihmisten selityksen voimakkaiden hajujen lähteisiin ihmispoloisissa.
Koiraanhaju on tarkoitettu houkuttimeksi naaraille.
Mut kun ihmisten kohdalla pelkkä hajuefekti ei riitä naisten hurmaamiseen. Niinpä tietysti! Pituuteni on 155 sm, eikä myrtsi naamanikaan miellytä valkoista naista.
Hermostollinen herkkyys vaikuttaa myös seksuaalitoiminnoissa - tulen liian nopeasti. Ammattinaisille tämä sopii, jos maksu on ok.
Pois se, että vahvaan naruun ja ja puunoksakeinoon turvautuisin.
Pidän eläimistä. Niissä on omat ominaistuoksunsa, ja se ei niitä vaivi.
Niin että näillä sitä mennään. Hyväksyn itseni ½-eläimenä toivottavasti armeliaaseen loppuun asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofian ökyilyt on loppu
Miksiköhän Sofian instassa on ollut viime aikoina niin kovin hiljaista? Liittyykö syy kenties piriparin eroon? Sofia joutui muuttamaan ex-hoitonsa sis2454469Syystäkin ollut kirjoittamatta
Mutta minun silmissäni olet kulutettu, käytetty, pilattu ja raiskattu jätteeksi. Kyllä moni sinua mielellään hässisi, mutta ei sinusta ihmistä rinnall3032026Nato-ovi pysyy kiinni Suomelta.
Usa ei puutu Suomen ja Turkin väliseen kiistaan, joten menee vuosia Nato-oven repimiseen ja voi olla että sisään ovesta ei koskaan päästäkään. https:/4251660Mitä kummaa tapahtui, että Suomalaiset yhtäkkiä Natoon haluaisivat?
Ulkomailla ihmetellään, "mikä teihin rauhanomaisiin suomalaisiin oikein meni kun, yht'äkkiä sotahulluiksi muutuitte"? Erittäin hyvä kysymys joka pitäi546946Stefan Thermanin käräjät on 16/6. On jännät ajat miehellä edessään.
Neljä syytettä on nyt edessä, laittomasta uhkailusta liikenneturvallisuuden vaarantamisesta törkeästä kotirauhan rikkomisesta ja ampuma-aserikoksesta46937- 60883
Nytkö se taas alkaa - apinarokko ja rokotuspainostus
Valmistautukaa concoy väki. Wef ja muut globalistit eivät saaneet koronalla tarpeeksi kiusattua ihmisiä. Nyt pukkaa kuitenkin taas uutta riesaa: htt183833- 37769
No niin.. nyt ihan vakavasti..
Haluisitko mies nähdä ja jutella ihan oikeasti? Kun mä haluisin.. voisitko antaa jonkun vihjeen. Tiedän että oot täällä, mut en tiedä että miksi sä tä50719Ajatus on nähdessä
Jutella ja sopia ajankanssa keskustelu edes kerran, selkiyttäisi asioita. Vain kasvotusten, vain sinulle. Katoamalla päätät toisin, oletko ihan varma51700