Lomalle kemijärvelle.

Anonyymi

Mitä mieltä lohelan loma mökeistä?

17

688

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Älä tule tänne! Pysy poissa! Älä pilaa ankeuttamme.

    • Anonyymi

      IHANAT palvelut ja sijainti on Pöyliöjärven rantaa tullut käveltyä ja eikö ne ole ne mökit aivan siinä Kulttuurikeskuksen lähellä ja siitä pääsee myös keskustan palveluihin uimahalli lainasto kirjasto grilli Majakka ruokapaikka ym IHANUUDET odottaa turistia! Puhutaan myönteisesti kaupungista on paluumuuttaja arvostanut ja näkee kauneuden Kiitos kiitos!

      • Anonyymi

        Huh huh, eikä pidä unohtaa miehekkäitä harrastushommoilumahdollisuuksia. Jos kiinnostaa niin kysy lisää antinegalta, joka on kunnan kuuluisa setämies.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Huh huh, eikä pidä unohtaa miehekkäitä harrastushommoilumahdollisuuksia. Jos kiinnostaa niin kysy lisää antinegalta, joka on kunnan kuuluisa setämies.

        Miksi matkaita mmatkit matkijoiden kunignas haluatkot loettan akok otta
        jos oikea nimimerkki palaa!!!!!!!!!!!!! työ rysö ryöstetty oikea nimimerkki


      • Anonyymi

        Huh, huh, ihana ruokapaikka ja metsikössä voi sitten imeä makkaraa, kesällä se ihanuus on parhaimmillaan.


    • Anonyymi

      Oikein ihana paikka ja mikä palvelu. Ehdottamasti menen toisenkin kerran sinne.

      • Anonyymi

        Älä yritä! Ihan kaamea paskapaikka.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Älä yritä! Ihan kaamea paskapaikka.

        Ihana paikka paras matkailumesta kaikille


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihana paikka paras matkailumesta kaikille

        Älä valehtele. Turistit pettyvät pahasti jos tulevat.


    • Anonyymi

      Mikä vika siellä on?

      • Anonyymi

        Ihan kaikki on vialla. Ihan kaameata!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihan kaikki on vialla. Ihan kaameata!

        Vikakoodia pukkaa joka asiassa. Kepu sössinyt asiat pahemman kerran. Saa**nan tunarit! 🤬


    • Anonyymi

      hyvällä paikalla lahot ,homeiset mökit ja omistaja yksi huonoimmista mitä maa päällään kantaa....ei ikinä enään toiste tuonne

    • Anonyymi

      Ei tosiaankaan pääse kehumaan, ränsistyneet mökit ja telkkarit ei pelaa, näkee että joka paikassa säästetään,ylihintainen majoitus palveluun nähden, en voi suositella paikkaa.

    • Anonyymi

      Lohelassa on laitettu kermaa piirakkaan

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      19
      3883
    2. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      223
      3724
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      97
      2669
    4. SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!

      Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot
      Maailman menoa
      20
      2604
    5. "Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa

      Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita
      Maailman menoa
      32
      2334
    6. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      20
      2322
    7. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      2276
    8. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      13
      2036
    9. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      61
      1790
    10. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      90
      1621
    Aihe