Victoriantorille Kisastudio

sinne vain kaljaukot, ja akat kannustaan suomea jääkiekossa, ja saa sinne mennä selvätkin, mutta kovimpia kannattajia on ne jotka on ottanu vähän rohkasua, ko Suomen poika tarttee aina vähän sitä potkua että uskaltaa tuua itteensä esille, ja Metellä oli taas tosi hienot uudet Kengät jalassa.
6788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No onpas hällä sirot kengät taas, ihanan näkönen tuollainen pitkäsäärinen kaunis neito säätietoja lukemassa, tahtoo mennä vain ohi se mitä säätä hän lupaa ko kattelee Metten kauneutta.

Äänestä

Joo sinne on laitettu iso näyttö ja penkkejä joissa voi istua katsomassa Jääkiekkoa porukassa, onhan se hyvä että tännekin tehdään jotain tuollaista.

Äänestä

Aneemiset kisat. Pari kolme hullua voittajakandidaattia, ei kiinnosta. Alkaa valumaan surkeammaksi kuin Skoda-cup.

Äänestä

törneålaisten vuoden kohokohta😁

Äänestä
  • Tottahan ne oottaa pride porukkaa kepun kuulemma vaatimuksesta kun miesten mieleen !

    Äänestä

Suomi voittaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sinne vain kaljaukot, ja akat kannustaan suomea jääkiekossa, ja saa sinne mennä selvätkin, mutta kovimpia kannattajia on ne jotka on ottanu vähän rohkasua, ko Suomen poika tarttee aina vähän sitä potkua että uskaltaa tuua itteensä esille, ja Metellä oli taas tosi hienot uudet Kengät jalassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu