Tänään taas Naisen vieressä

Anonyymi

En saa hänestä katsetta irti, ja kun pitäisi yrittää järkeillä niin ajatukset on ihan muussa kuin siinä työssä. En ymmärrä miten jollakin ihmisellä voi olla sellainen vaikutus. Hänen täytyy säteillä jotain feromoneja tai muuta, koska hän saa minut haluamaan aivan järjettömän paljon. Kaikki hänen eleissään ja äänessään on jotain aivan käsittämätöntä kun ollaan lähekkäin. Hän saa mut kyllä sekaisin.

6

1407

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sirkkelihommiako teet? Jos teet, niin sit se on r.i.p. 💀.

      • Anonyymi

        Taitaa modekin olla joku sokea hiiri, kun poistaa sulle vatipäälle laaditun asiallisen kommentin. Mee takas peräkamariin ja sammuta valot perässä.


    • Anonyymi

      Missä olit naisen läheisyydessä?

      • Anonyymi

        Töissä


    • Anonyymi

      Miltä hän näyttää?Kerro hänestä meille! Oletteko paljonkin tekemisissä työpaikalla?

    • Anonyymi

      Olin hänen vieressä pe-iltapäivällä 2.5h muistaakseni. Koin samaa halua. Tärkeää asiaa, isoja päätöksiä ja kovaa faktaa, ja minä välillä lähinnä vaivuin jonnekin villeihin fantasioihin. Olisko ollut sama fantasia siinä pöydällä? 😂 Teki supervaikeaa keksittyä asiaan, enkä voinut sille nousevalle kiimalle mitään. Se vaan vyöryi päälle ilman mitään häveliäisyyttä. 😁 Pokka onneksi pysyi… En jaksa kaunistella, anteeksi suora ilmaisu,

      Luulen, että on kyse juuri feromoneista… geneettisestä sopivuudesta yhteen ja siitä, että tykkää toisesta lisäksi ihmisenä ja luottaa. Ne on asioita, joka vaan vaikuttaa tuohon paljon. Jos me molemmat tunnetaan noin… En näe mitään syytä miksi haluaisin pysyä etäällä, Luulen, että meillä olisi ihanaa kaksin ja näen sinut myös pitkäaikaisena ihmissuhteena.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      100
      3637
    2. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      41
      3173
    3. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      223
      2765
    4. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      38
      2339
    5. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      35
      1656
    6. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      24
      1476
    7. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1466
    8. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      14
      1351
    9. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      14
      1304
    10. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      22
      1261
    Aihe