Ettet satu tielleni ikinä enää
Toivotaan paskapää
6
880
Vastaukset
- Anonyymi
Joo toivotaan ettet säkään paskapää
- Anonyymi
Luen rivien välistä, et Satun mielen on pahoittanut joku ruskea hiuksinen mies?
- Anonyymi
Samaa toivoin exäni suhteen, kunhan ei mielisairas helvetin kusi-/paskapää sattuisi tielleni enää eikä tarvitsisi kuulla ikinä koko horopersehuorahullusta yhtään mitään.
Mutta niinpä vielä armon vuonna 2022 pyörii kotinurkissani harva se viikko, vaikka asuukin reilu 80km päässä. Ero tuli kuitenkin jo vuoden 2017 joulukuussa eikä uusi mieskään näemmä hillitse yhtään touhua. Päinvastoin, ottaa tämän lemmikkijuopponsakin usein mukaan kuin jonkun puudelin.
KAikista säälittävin eron jälkeinen tempaus exältäni kuitenkin oli 2018 elokuussa, eli aika helvetin kauan eron jälkeen..
Ajoin Uudestakaupungista kotiini päin, niin häiriköi silloisen panokaverinsa kanssa maantiellä mua Laitilasta Mynämäelle saakka.
Paska ämmä ja paska sakki, ei voi muuta sanoa.- Anonyymi
Voi ei 😔
- Anonyymi
Tämäkin tarina perustuu todellisuuteen varmaankin noin 0 prosenttia, mutta hyvä kun kerrot huuhaatarinoissasi oikein paikkakunnat ja kaikki. Laitilasta Mynämäelle saakka, ajatella
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1115307Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493412Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle923262Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku403146- 811857
450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1271585Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411580Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt311566Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1381264- 161159