Olen Joensusta mies

Olen mies asun Joensuussa olen 38v. Ruskea silmät, musta hiukset 170cm
4232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja opettelet vielä kirjoittamaan..

Äänestä

Onko Allah jumala ja Muhammad hänen profeettansa?

Äänestä

Tämä huono palsta itsensä esittelyyn. 👍 Sinne Joensuuhun, Daniel! Järjen ääntä täällä enemmän kaivataan kuin noita kiusan henkiä, jotka kuuluvat vielä heihin nuoriin, joilla ei ole vielä armeijaa käytyjä. Siksi herättävät enemmän pahennusta vain. Toisen kunnioitus puuttuu vielä heiltä. Toivon mukaan armeija opettaa heille toisen kunnioitusta.

Äänestä

Tule helvetissä pois sieltä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


daniel246 kirjoitti:

Olen mies asun Joensuussa olen 38v. Ruskea silmät, musta hiukset 170cm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu