Brittiläinen Daily Star -lehti uutisoi lauantaina turvallisuuspalvelu MI6:n päälliköiden heittäneen ilmoille, että Venäjän presidentti Vladimir Putin saattaisi olla jo kuollut.
suruterveiset etenkin jaakolle, helgelle ja paavolle.
Jokapojan toiveuni toteutumassa -
6
712
Vastaukset
- Anonyymi
Terveiset Lapualta:
Venäjä on pyytänyt Ukrainalta tulitaukoa. Sopimussotilaiden sopimukset ovat päättyneet, eikä uusia ole solminut juuri kukaan.
Värväyskampanja ei ole tuottanut tuloksia, koska jokainen tietää jo että Ukrainassa on todellinen sota ja sinne lähetetyistä monikaan ei palaa elävä, eikä edes kuolleena.
Ammukset ja kaikki kalusto on loppumaisillaan ja varastoista yritetään saada joitain museokapineita rasvattua toimintakuntoon, sikäli kuin niitä edes löytyy, koska suurin osa pantiin lihoiksi Neuvostoliiton hajotessa.
Koska alkaa Ukrainan armeija vyöryä kohti Moskovaa? - Anonyymi
Eipä ole pikku-ukkoa julkisuudessa näkynyt. Kuoliko kenties syöpäleikkaukseen?
Voipi olla, että ei herääkään nukutuksen jälkeen.- Anonyymi
Tai että häntä ei herätetä, ja annetaan sen sijaan ylimäärinen spruutta,
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai että häntä ei herätetä, ja annetaan sen sijaan ylimäärinen spruutta,
Näinhän bunkkerikääpiö Putinille pitäisi tehdä
- Anonyymi
Kaipaan lisää informaatiota. Ketä jäi kaipaamaan?
- Anonyymi
Suomessa lienee vain muutama putinin kaipaaja, jos hän sattuisi "nukahtamaan " pitemmäksi aikaa. Hyvä niin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648