Oon kyllä sitä mieltä

Että löytäisitte kumppanin jos ette viettäisi sinkut palstalla niin paljon aikaa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sitä aionkin kokeilla.

Äänestä

Hei Einsteinn! Siksi tämä onkin sinkut-palsta, ei pariutuvien palsta. 🤣

Äänestä

Ei varmaan löydä ulkoa kumppania. Ei löydä muualta kuin baarista.

Äänestä

Oi voi sentään, kenenkään sängyssä ei kannata viettää aikaa haisemassa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Että löytäisitte kumppanin jos ette viettäisi sinkut palstalla niin paljon aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu