Ministerin takapuoli..

Nyt on uutisoitu.. ministeri Marinin takapuolesta..ja mielestäni ihan aiheesta.. En kehtaa ees kirjoittaa 'pääministeri' Marinista, koska on ihan höpö höpö. Eikä takapuolikaan ole ees mitenkään trimmattu.. luisevan laiha, ei mitään muotoja. Ei paljon herätä tuommonen, niinku miehessä haluja..
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä sanna on kaunisnainen ja ihanan hoikka. On saatu jo tarpeeksi suomalaisista selluliittinaisista ku tahtoo olla vaan ylipainoisia niin on ihkua nähdä hoikka ja kaunis nii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt on uutisoitu.. ministeri Marinin takapuolesta..ja mielestäni ihan aiheesta.. En kehtaa ees kirjoittaa 'pääministeri' Marinista, koska on ihan höpö höpö. Eikä takapuolikaan ole ees mitenkään trimmattu.. luisevan laiha, ei mitään muotoja. Ei paljon herätä tuommonen, niinku miehessä haluja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu