kunnan palkat

mikähän auttaisi kolarinkunnan palkanlaskioita ? ette saisimme lisät ajallaan eipä voi kun ajatella ette 16p.tili 31 päivä pitäis tulla lisät no hitto ei tullut todella vastuutonta meitä kohtaan bensa ja ruoka kallistuu vielä lisää
31217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yhteys liittoon jos asia ei muuten korjaannu.

Äänestä
  • Orvolle rimpauttaa.

    Äänestä

Täältähän se asia hoituukin. Jos osaat tänne kirjoittaa, niin vissiin osaat kirjoittaa tai soittaa henkilölle jolle asia kuuluu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mikähän auttaisi kolarinkunnan palkanlaskioita ? ette saisimme lisät ajallaan eipä voi kun ajatella ette 16p.tili 31 päivä pitäis tulla lisät no hitto ei tullut todella vastuutonta meitä kohtaan bensa ja ruoka kallistuu vielä lisää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu