Nyt on Halpaa karamelliä Tokmannilla

On Eurolla tobleronea, hariboa, lakunappia,colatuttia ja paljon muuta. Ja keksejä vaikka hyrymycket.
497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vain vajakit harva hampaat syö

Äänestä

kaikki namusedät kauppaan polliisit seuraa

Äänestä

korotautiset karamellit tulli varoittaa EI MISSÄÄN NIMESSÄ HÄVITETTÄVÄ TULLI

Äänestä

Ei kait oikeasti nykyajan valistuneet ihmiset tuollaista moskaa syö???? Ei kelpaa minulla vaikka ihan ilmaiseksi saisin! Hyi ja yökk!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On Eurolla tobleronea, hariboa, lakunappia,colatuttia ja paljon muuta. Ja keksejä vaikka hyrymycket.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu