Moi! Mulla on tällänen ongelma joka häiritsee mua tosi paljon:( Siis mulla on tosi tosi iso nenä! Se on aina häirinny mua ja varsinki kaikis kuvis se näyttää niin tyhmältä ja isolta!!! Tietääkö kukaan miten voi saada pienemmän nenän tai voiko sitä mitenkään meikata pienemmäks? Onko nenäleikkaus edes hyvä idis?? Voitteko auttaa muaaa!!!!!
Liian iso nenä?
6
139
Vastaukset
- Anonyymi
Leikkaus ainoa asia. Jos siis oikeasti liian iso eikä mitään mielikuva huuhaata.
- Anonyymi
Ja lisään että ihmiset on erilaisia ja niin kuuluisi ollakin. Se kun kehittää ihmisiä.
- Anonyymi
Siis voi olla tää on vaan hetkellinen epävarmuus??? En oo varmaa??? ja paljonko sellanen leikkaus suomessa maksaa??
- Anonyymi
Leikkaus olisi tosi turhaa.
Kuvissa ei pidä käyttää laajakulmaa, laajakulma suurentaa nenän hullun lailla. - Anonyymi
Kommandopipo, tämä on vaatteisiin liittyvä keskustelualue joten laitat kommandopipon tästä lähtien!
- Anonyymi
Voihan sitä toki meikata näyttämään vähän pienemmältä,meikkipohjan jälkeen varjostat hiukan tummemmalla nenää sivuilta ja kärjestä . Vaaleampaa hiukan nenänpäähän tai paremminkin ennen nenänpäätä antamaan nöpönenä-vaikutelmaa.
Parasta on jos vaan opit tykkäämään klyyvaristasi!
Itselläni on kunnon tuulenhalkoja ja minulle on sanottukin siitä, tämä on perintö,suvun nenä,aatelisnenä jonka kannan ylpeydellä vaikken kai aatelinen olekaan.
Ei iso nenu haittaa,haistaapa paremmin!
Hyväksy nenusi vaan, ei ne leikkaukset kannata,sinun kuuluu näyttää itseltäsi ei ihmisen tarvitse olla nukke.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24145300Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy18410834Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321545
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490