Nättejä naisia

Niitä on paljon, myös sinkkuja.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onhan noita. Hyvä luonnekin pitäisi olla...

Äänestä
  • Eri asia on, onko mulle ketään tarkoitettu.

    Äänestä

Naiset ei kiinnosta. Naiseksi pukeutunut mies kiinnostaa?

Äänestä

Joo on.

Äänestä

Miksi kaikki varatut naiset ovbar niin rumia, näkee naamasta että ei mene hyvin jo heti, kilometrin etäisyydltäkin....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niitä on paljon, myös sinkkuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu